EL PAYACO
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wypowiedź była do pitera 88, zapomniałem dodać
0
Mój nick mówi to, że jestem kibicem Pablo Aimara, ty pewnie nawet nie wiesz kto to, były świetny gracz Valencii tej która dzisiaj niestety przegrała, mój imiennik a taki [edit], aż przykro patrzyć, może zmień sobie swój nick na robinho 88, wtedy twój powie wszystko
i jeszcze jedno, ja nie chcę tu nikomu wrzucać, bo tu nie o to chodzi. Jest mi po prostu żal, że dla niektórych Valencia a real mad to rzecz obojętna a tak na pewno nie jest. Trochę historii i może zmienicie zdanie
BAN!
mod
0
nie rozumiem czegoś. Jesteśmy kibicami FC Barcelony, ten śmieszny klub z Madrytu to nasz największy wróg. A w tym tekście nie ma krzty subiektywizmu. Ja powiem szczerze, ze jestem załamany, byłem dziś za nietoperzami całym sercem.
Co by nie mówić to jest strona kibiców Barcelony a nie gazeta wyborcza czy rzepa, gdzie wszystko musi być w pewnych przyjętych standardach. Nie był to też mecz powiedzmy Olimpii Asuncion z Once Caldas, w którym oczywiście obiektywizm byłby wskazany, głównie dlatego, że nie znamy (Tomasz Wołek raczej nie wchodzi na tę stronkę, a jeśli ktoś zna przynajmniej jednego piłkarza to podziw). Ale my znamy panów ze stolicy, wiemy co to za [edit], więc po co takie teksty. Stała się niestety rzecz bardzo bardzo smutna i wątpię aby nam obojętna. A określenie cytuję (choć ledwo mi to przez moją klawiaturę przechodzi) "blancos" to sobie kolego poużywaj w domowym zaciszu a nie na tej stronie. Jest przecież dużo innych ciekawych określeń na tą wesołą gromadkę. Mam nadzieję, że w tej kwestii będzie lepiej
Mimo wszystko pozdrawiam ekipę Visca el Barca i wszystkich kibiców którzy byli za nietoperzami.
Visca el Barca, [edit] Madryt
P.S. Ci którzy za Valencią nie byli fanami Barcy nie są, bo Barca i Madryt [edit] to dwa odmienne bieguny
0
nie wierzę, aby Pedro był przyszłą wielką gwiazdą Barcy, zważcie też na to, że on ma tyle lat co Messi
0
Darka nie będzie bo olimpiadę komentuje, a dokładnie wioślarstwo. Widzę, że jak zwykle tvp postawiło dobrego człowieka na dobrym miejscu ;), Niestety zapewne jesteśmy skazani na maćka iwańskiego i to nie tego z legii